Slide Background
Drewniane podłogi
sprzedaż, montaż, maszynowa renowacja tarasu
Drewniane podłogi
sprzedaż, montaż,
maszynowa renowacja tarasu
Slide Background
Cyklinowanie podłóg
Drewniane podłogi
sprzedaż, montaż, renowacja
Slide Background
Renowacje podłóg i parkietów
Drewniane podłogi
sprzedaż, montaż, renowacja
Slide Background
Drewniane podłogi
sprzedaż, montaż, renowacja

Egzoparkiety Poznań

od 2001 roku
firma NETIKOM jest na rynku

Obecnie jesteśmy firmą partnerską

 

 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem

005173984-300x298
pro-system-e1527494706213
ekodeska-logo-300x162

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy na przestrzeni lat staliśmy się dystrybutorem i partnerem takich renomowanych firm podłogowych jak:

dlh-logo
finishparkiet-logo-300x120
sika-logo-2A2D0268F1-seeklogo.com_-300x260
Bona-Logo-300x183
mad-300x178
logo_chene-300x130
logo-dabex-300x250
Ingredient_twinson_CMYK-300x101
Janser-Logo-PFT-300x93
64-768x154
blanchon-300x91
jaf-300x164
manufaktura-parkietu-300x132

Współpracujemy również z wieloma innymi firmami
oraz producentami podłóg drewnianych na
terenie całego kraju. 

Salon podłóg egzotycznych i parkietów

Mają Państwo pytania? Zapraszamy do naszej zakładki FAQ lub skontaktowania się z nami!

Szeroki wybór parkietów i podłóg drewnianych w Poznaniu

Naszą specjalnością są podłogi i parkiety – egzotyczne, a także krajowe – ich sprzedaż, montaż oraz pielęgnacja. Posiadamy największy wybór podłóg w Wielkopolsce, które prezentujemy w naszym salonie wystawowym w Poznaniu przy ul. Polnej 2 (narożnik Dąbrowskiego 84 i Polnej). Jesteśmy w stanie również dojechać w okoliczne rejony Środy Wielkopolskiej, Gniezna czy Kórnika, gdzie przeprowadzamy renowację schodów drewnianych, podłóg, parkietów i tarasów. Nasze produkty cechuje różnorodność wzorów, gatunków drewna oraz wykończeń, co pozwala dostosować je do każdego stylu aranżacji wnętrza. Dostępne u nas parkiety i podłogi drewniane są w stanie wzbogacić każde pomieszczenie, nadając mu ciepły oraz przytulny charakter. Nieważne, czy urządzacie nowy dom, modernizujecie mieszkanie, czy planujecie komercyjny projekt, nasza oferta parkietów i podłóg drewnianych zapewni Państwu estetyczne oraz funkcjonalne rozwiązanie, ale także doda niepowtarzalnego charakteru wnętrzom. Skontaktujcie się z nami już dziś lub odwiedźcie nasz salon podłóg w Poznaniu, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach. Razem znajdziemy idealne rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Podłogi drewniane wymagają szczególnej uwagi, a my wiemy, co zrobić, by prezentowały się w Waszym domu jak najlepiej.

Renowacja podłóg drewnianych

Wykonujemy profesjonalne usługi parkieciarskie, tj. renowacje podłóg drewnianych w Poznaniu i okolicach w przystępnej cenie. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy specjalistyczną maszynę do renowacji podłóg szczotkowanych oraz do postarzania (szczotkowania) podłóg drewnianych już ułożonych – to niezawodny system Janser Renowator PRM. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić proces odnowy podłóg i parkietów drewnianych, w tym m.in. dębowych, na najwyższym poziomie. Profesjonalne usługi cykliniarza/parkieciarza to rozwiązanie, które gwarantuje użytkowanie podłóg przez wiele lat w stanie idealnym. A może chcą Państwo odświeżyć wygląd korytarza w Waszym piętrowym domu? Polecamy usługę, jaką jest renowacja schodów drewnianych. Wystarczy jeden, profesjonalny zabieg, by przywrócić im dawny wygląd!

Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Renowacja tarasów drewnianych

Oprócz prac związanych z parkieciarstwem w pomieszczeniach wykonujemy także specjalistyczne, maszynowe renowacje tarasów, doprowadzając stare zniszczone i szare deski niemal do stanu początkowego. Po renowacji parkiet tarasowy przypomina ten, który klienci pamiętają jako nowy. System Janser Renowator TSM pozwala uzyskać jak najlepsze rezultaty nie tylko na podłogach i parkietach, ale także na tarasach, a wszystko to w cenie adekwatnej do oferowanej jakości. Jeśli są więc Państwo zdecydowani na naszą usługę, zapraszamy do kontaktu — jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce! Wykonywaliśmy już renowację schodów drewnianych, podłóg, parkietów i tarasów w Środzie Wielkopolskiej, Gnieźnie czy Kórniku — teraz czekamy na Wasze zlecenie!

Renowacja schodów drewnianych

Piękne schody w Państwa domu to już przeszłość? Ich powierzchnia stała się zarysowana, przetarta lub popękana? Boicie się, że czeka Was kolejny, kosmiczny wydatek związany z wymianą? Bez obaw! Renowacja schodów drewnianych jest obecnie prostsza, niż się Państwu wydaje. Wielokrotnie w Poznaniu, Środzie Wielkopolskiej, Gnieźnie czy Kórniku nasz cykliniarz był wzywany do odnowienia blasku drewnianych schodów. Efekt? Zadowoleni klienci, którzy przez kolejne dziesiątki lat będą cieszyli się odświeżonym wystrojem. Renowacja schodów drewnianych to nieduży wydatek w porównaniu z zakupem nowego modelu, a dodatkowo, w cenie, oferujemy ich odpowiednie zabezpieczenie i ewentualną zmianę barwy. Przekonaliśmy Państwa do renowacji schodów drewnianych? Gniezno, Kórnik, Środa Wielkopolska czy Poznań — zapraszamy ze wszystkich okolic!

Tarasy drewniane i kompozytowe

Zajmujemy się również sprzedażą i montażem tarasów drewnianych oraz kompozytowych, jak również ich późniejszym serwisem, a także pielęgnacją. Dzięki tak szerokiej gamie usług możemy w pełni zająć się metamorfozą Państwa przestrzeni – zarówno pomieszczeń wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Oferujemy szeroki wybór gatunków drewna, takich jak egzotyczna Jatoba, ciepły dąb czy odporny na warunki atmosferyczne modrzew. Podłogi, których układaniem się zajmiemy, będą nie tylko estetyczne, ale również odporne na wilgoć i działanie czynników zewnętrznych. Tworzymy tarasy o różnych wymiarach oraz kształtach, aby idealnie dopasować się do Waszej przestrzeni. Zachęcamy do kontaktu!

Parkieciarz i cykliniarz do dyspozycji w Poznaniu

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Parkieciarstwo, w tym montaż podłóg oraz ich renowacje, to dla nas chleb powszedni. Koniecznie zobaczcie przygotowane przez nas parkiety i podłogi drewniane, które znajdziecie w zakładce poświęconej realizacjom. W większości te drewniane podłogi wykonaliśmy we wspomnianych wcześniej miejscowościach, takich jak Gniezno, Kórnik, Środa Wielkopolska oraz rzecz jasna Poznań, gdzie mieści się nasza siedziba. Ale spokojnie. Nasz parkieciarz i cykliniarz działają na terenie całego kraju, dlatego jeśli posiadają Państwo parkiet lub dowolnego typu podłogi drewniane — dębowe, bukowe, klonowe itp. — które chcecie odnowić, zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Państwa również, jeśli oryginalny parkiet lub podłoga drewniana to dopiero Wasza wizja estetycznej przestrzeni. Atrakcyjne ceny z pewnością Was zadowolą. Do zobaczenia!

Dostępność, jakość i bezpieczeństwo

Usługi na najwyższym
poziomie

Gwarancja najlepiej
wykonanej usługi

 

Kontakt

Salon wystawowy podłóg z drewna krajowego i egzotycznego

Poznań ul. Przybrodzka 9
tel.kom. 501-217-019
e-mail egzo-parkiety @ wp.pl

godziny otwarcia
poniedziałek – piątek od 15:00 do 19:00
7 dni w tygodniu od 8:00 do 20:00 po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i RADY (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) L 119/40 PL
Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej 4.5.2016. jest NETIKOM P H U, ul. Przybrodzka 9, 60-427 Poznań.

 

X
Już jesteśmy w nowej lokalizacji
Już jesteśmy w nowej lokalizacji
Już jesteśmy w nowej lokalizacji
Nasz salon przenieśliśmy na ulicę Przybrodzką 9 w Poznaniu. Zapraszamy godziny otwarcia: PN-PT od 15:00 do 19:00 7 dni w tygodniu od 8:00 do 20:00 (po wcześniejszym umówieniu wizyty)